Turnike Sistemleri

Tripod Turnike: Yemekhaneler, fabrikalar, spor salonları ve kısıtlamak istediğiniz özel mülk, mesken, şirketlerde sorunsuz bir şekilde kullanılmak amaçlı tasarlanmıştır. Standart yüksekliği, özel üretim paslanmazı, tamamen yerli, ayarlanabilir şok emici özelliği, minimuma indirgenmiş sesi ve geniş ürün yelpazesiyle kusursuz bir çalışma sağlar.

Özel aparatlar ve özel üretimlerle üstüne yüz tanıma, kartlı geçiş, parmak izi gibi cihazlar uygulanarak giriş çıkışların kayıt altına daha sağlıklı alınmasında yardımcı olur.

Paslanmaz özelliği sayesinde iç ve dış ortamlarda sorunsuz kullanılabilir. İstenildiği taktirde ısıtıcı soğutucu özelliği ilave edilerek soğuk ve sıcak alanlarda çalışmaktadır.

Boy Turnike: Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda, ceza infaz kurumları, stadlar, özel üretim alanları ve argeler de kullanmak amaçlı tasarlanmıştır. Tam boy olma özelliğiyle kusursuz bir geçiş kontrolü sağlamaktadır.

Bir kişinin geçmesine uygun olarak tasarlanmış yapısıyla, paslanmaz , 3 kollu ve 4 kollu üretim seçeneğiyle rahat geçiş  sağlanabilmektedir. Kullanılan malzeme yapısından dolayı toz boyama seçeneğiyle maliyet düşürülerek dış ortamda üstü sundurma ile kapatılarak kullanılma seçeneği sunulmaktadır. Projeye göre özel üretim yapılmaktadır.

Vip Turnike: Tüm  turnikelerin kullanıldığı yerlerde yardımcı turnike olarak kullanılmaktadır. Eşyalı geçiş, kalabalık giriş çıkışlar, misafir geçişleri , eşya taşıma anında Kontrollü buton veya kumandayla açılarak rahat geçişe olanak vermektedir.

İsteğe göre paslanmaz, Alüminyum Kol, pleksi kol, Alüminyum ve pleksi kol olarak imal edildiği gibi istenildiği takdirde standart kol özelliğinin dışına çıkılabilir

Cam Turnike: Protokol girişleri, plaza girişleri, labaratuar ,arge girişlerinde ve sizin için özel olan alanlarda kullanabilirsiniz.

Hızlı geçiş turnikeler genellikle iki gövde den oluşur ve karşılıklı olarak montajı yapılır. Diğer turnikelere göre metal kollardan ziyade 2 adet cam kanarlar dan oluşur, geçiş esnasın da kişi kartını, parmağını, yüzünü okuttuğun da cam kanatlar açılır ve herhangi bir yere dokunmaksızın geçişini tamamlar. Geçiş tamamlandıktan hemen sonra turnike önceki (kapalı) haline geçer.

Sistem üzerindeki ışıklarla görsel ve buzzer larla sesli ikaz vermektedir. İstenildiği taktirde tamamen sessiz olarak çalışabilir.

Cam kanatların üzerine firma logolarını lazerle uygulanabilir.