AccessPro geçiş kontrol yazılımları

Yazılımlar

Sunduğumuz tüm yazılımlar:

  • Personel devam Kontrol  (puantaj) Yazılımı
  • Yemekhane (Hak ediş) Yazılımı
  • Ögrenci Takip Yazılımı
  • Spor Salonu Üye Takip Yazılımı
  • Para ve Kontör Yazılımı
  • Ceza Evi (Şartlı Tahliye) yazılımı
  • Talebe uygun Özel Yazılımlar

Yemekhane Yazılımı:

Genel Özellikleri:
*MsSQL Veritabanlı.
*Online/Offline seçeneği.
*Bölüm, Departman ve Servis bilgisi kullanarak rapor alma.
*Hareket, İcmal ve Finansal bazda rapor alma.
*Grup öğünleri ve isteğe bağlı olarak çoklu öğün tanımı.
*Belirlenen saatlerde cihazdan otomatik olarak bilgi toplama.
*World, Excel, PDF gibi ortamlarda rapor alabilme.
*Öğün hakediş kontrolü.
*Client bağlantı ile birden fazla bilgisayarda kullanım seçeneği.
*Kullanıcı açma ve yetkilendirme seçeneği.

MsSQL veritabanı ile çalışan yemekhane yazılımında online ve offline seçeneği bulunmaktadır. Birden fazla kullanıcı ve firma tanımlaması yapılabilmektedir. Her kullanıcıya farklı yetkiler verip, kullanıcıların programda yapabilecekleri sınırlandırılabilmektedir. Her yemeğe farklı ücret tanımlanabilir. Yemekler ile ilgili ücret hesaplaması yapılabilir. Programa girilen saatlerde veya günlük olarak yemek sayıları belirlenir. Bu girilen tanımların bir sınırı yoktur. İstenirse aylık, haftalık veya günlük kontör girilerek yemek hakları belirlenebilir.
Online sistemde terminale kart/parmak izi okutulduktan sonra cihaz programa bağlanarak yemek hakkının bulunup bulunmadığını sorgular. Bu bilgi doğrultusunda yemek hakkı bulunuyorsa turnikeden geçmesine izin verir. Aksi takdirde geçiş izni vermez. Terminal hareketleri programda anlık olarak görüntülenmektedir.

Offline sistemde cihaz personelin geçiş hakkını sorgulamaz. Herkese geçiş izni verir ancak yapılan hareketler aldığımız raporda görüntülenir.
İstenilen zamanda hareket, icmal ve finansal raporlar alınabilmektedir. Raporlamaya filtre getirilerek şahıs, firma, bölüm ve departman bazlı raporlar alınabilmektedir. Alınan raporlar World, Excel ve PDF gibi ortamlara kaydedilebilir. Client kurulumu yapılarak birden fazla bilgisayarda program kullanılabilir.

Öğrenci Takip Yazılımı:

Bu program Visual Basic programlama dili ile geliştirilmiştir. Database olarak Access ve MsSQL kullanılmaktadır.
Bu program öğrencilerin giriş çıkışlarını kontrol altına almak için tasarlanmıştır. Birden fazla kullanıcı ve firma tanımlaması yapılabilmektedir. Her kullanıcıya farklı yetkiler verip, kullanıcıların programda yapabilecekleri sınırlandırılabilmektedir. Öğrencilerin okula kaçta giriş, kaçta çıkış yaptığını günlük, haftalık, aylık raporlarda görüntülenmektedir. Öğrencinin okula gelmediğinde ya da geç gelip erken çıkışlarında velilere mesaj atabilmektedir. Yazılımın otomatik mail atma özelliği sayesinde yazılıma girilen mail adresine istenilen şekilde raporlar mail olarak atılabilmektedir.
Yazılımımız sizin isteğinize göre güncellenip geliştirilebilir. Aynı zamanda proje bazlı sistemlere uyumlu hale getirilebilir.

Cezaevi Takip Yazılımı:

Cezaevi takip programı ile mahkumların görüş vakitlerini, günlük yoklamalarını ve belirtilen kapılardan yapılan giriş çıkışları kolayca takip edebilirsiniz.